KUBAT INVESTMENTS

KUBAT INVESTMENTS A.M. KUBAT Spółką jawna z siedzibą w Częstochowie przy ul. Ikara 75, 42-221 Częstochowa. Spółka jawna wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Częstochowie, XVII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000936172, NIP 5732931203

Charakterystyka działalności

Kubat Investments zajmuje się działalnością deweloperską. Nasze realizacje dotyczą zabudowy mieszkaniowej obejmującej budynki jednorodzinne, wielorodzinne oraz apartamentowce. Realizowane przez nas projekty obejmują kompleksową obsługę inwestycji od momentu nabycia gruntu do przekazania nieruchomości w stanie deweloperskim Klientom.

Osiedla realizowane przez Kubat Investments są tworzone z uwzględnieniem nowoczesnych trendów w budownictwie przy zachowaniu harmonii z naturą. Nasze projekty są tworzone z wykorzystaniem materiałów wysokiej jakości oraz innowacyjnych rozwiązań i technologii. Wartości, które charakteryzują naszą firmę to solidność, wysoka jakość, rozwój oraz przede wszystkim komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów.
BIURO SPRZEDAŻY

call-icon