KUBAT INVESTMENTS - OSIEDLE KAWIE WZGÓRZA

Zapraszamy Państwa serdecznie  do zapoznania się z naszą ofertą apartamentów deweloperskich na terenie prywatnego i zamkniętego Osiedla Kawie Wzgórza. Inwestycja obejmuje prestiżową inwestycję apartamentów zlokalizowaną w dzielnicy Północ przy ulicy Makuszyńskiego.

Inwestycja zlokalizowana jest w pobliżu zadrzewionego kompleksu Gór Kawich – dwóch wzgórz o wysokości 294 metrów oraz terenów rekreacyjnych Lasu Aniołowskiego. Świeże powietrze oraz spokojna okolica są to niezaprzeczalne atuty Osiedla Kawie Wzgórza.

Oferowane apartamentowce są realizowane w harmonijnej i nowoczesnej architekturze,  która została wkomponowana w pełną zieleni zadrzewioną okolicę.

Oferowane apartamenty to propozycja dla klientów ceniących bezpieczeństwo, komfort życia, spokój i wygodę.  Oferujemy apartamenty na parterze z dostępem do przynależnych ogródków o powierzchni od około 100 do około 170 mkw wraz z tarasami oraz apartamenty na piętrze z nowoczesnymi oraz funkcjonalnymi tarasami o powierzchni około 12 mkw. Powierzchnia oferowanych przez nas apartamentów waha się od około 45 do około 74 mkw.

Apartamenty zlokalizowane zostały na terenie monitorowanego oraz zamkniętego osiedla nowoczesnych apartamentowców wykonanych w technologii tradycyjnej murowanej ulepszonej z materiałów wysokiej jakości.

Rozmieszczenie poszczególnych budynków oraz infrastruktura komunikacyjna oraz rekreacyjna została zaprojektowana ze szczególną starannością oraz w harmonii z naturą w celu zapewnienia prywatności oraz komfortu dla naszych Klientów.

Plac zabaw, tereny zielone oraz strefa nasadzeń zieleni izolacyjnej zostały precyzyjnie zaprojektowane i wykonane aby nadać osiedlu wyjątkowy i kameralny charakter. W taki sposób zaaranżowana przestrzeń tworzy dogodne warunki do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Na terenie osiedla zostały zaprojektowane drogi wewnętrzne o szerokości 6 metrów oraz dodatkowe miejsca parkingowe dla mieszkańców oraz gości.

Ogólnodostępne, dodatkowe miejsca parkingowe mają zapewnić komfort Mieszkańcom osiedla Kawie Wzgórza.

Dla Klientów ceniących spędzanie czasu wolnego z przyjaciółmi wśród natury stworzyliśmy przestronne lokale parterowe z bezpośrednim wyjściem na zielony, prywatny ogród.

Zobacz film - Czerwiec 2024

Zobacz film - Maj 2024

Zobacz film - Kwiecień 2024

Zobacz film - Styczeń 2024

Zobacz film - Listopad 2023

Zobacz film - Sierpień 2023

Zobacz film - Maj 2023

Zobacz film - Luty 2023

Zobacz film - Listopad 2022

NAJNOWSZE ROZWIĄZANIA ARCHITEKTONICZNE

Nasi architekci zadbali o zaprojektowanie prywatnego oraz komfortowego osiedla zgodnego z najbardziej aktualnymi trendami w architekturze. Uwagę przykuwają proste, a zarazem intrygujące bryły budynków.

NOWOCZESNE I OSZCZĘDNE TECHNOLOGIE

Realizowane przez nas budynki są wykonane w nowoczesnej technologii charakteryzującej się niskim zapotrzebowanie na ciepło. Stosujemy materiały zapewniające utrzymanie komfortu cieplnego i akustycznego, co pozwoli ograniczyć mieszkańcom wydatki na ogrzewanie.

KOMFORT I WYGODA W KAŻDYM METRZE

Zadbaliśmy o to, żeby każdy inwestor mógł w pełni korzystać z uroków mieszkania w zalesionej okolicy. Każde mieszkanie na piętrze ma dostęp do dwóch dużych tarasów. Mieszkania parterowe dysponują wyjściem na duży, zielony ogród. Okna osadzono tak, aby zapewnić maksimum prywatności, nie ograniczając dostępu do naturalnego światła i widoku na zieloną okolicę.

APARTAMENTY ZBUDOWANE W HARMONII Z NATURĄ

Inwestycja jest realizowana w otoczeniu terenów zielonych w harmonii z naturą. Bezpośrednie sąsiedztwo inwestycji to Las Aniołowski oraz kompleks zadrzewień Kawich Wzgórz. Tereny zieleni towarzyszące realizowanej inwestycji pełniąc funkcję wypoczynkową, izolacyjną i estetyczną.