KUBAT INVESTMENTS - OSIEDLE LORETAŃSKA


Charakterystyka działalności

Kubat Investments zajmuje się działalnością deweloperską. Nasze realizacje dotyczą zabudowy mieszkaniowej obejmującej budynki jednorodzinne, wielorodzinne oraz apartamentowce. Realizowane przez nas projekty obejmują kompleksową obsługę inwestycji od momentu nabycia gruntu do przekazania nieruchomości w stanie deweloperskim Klientom.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z inwestycją Osiedle Loretańska.

Realizowana inwestycja zlokalizowana jest w Częstochowie przy ulicy Loretańskiej w dzielnicy Podjasnogórskiej w pobliżu dzielnicy Śródmieście. Oferujemy do wyboru 60 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni od około 40 do około 60 mkw w kameralnym budynku wielorodzinnym o trzech kondygnacjach.

Oferowane apartamenty idealnie nadają się także na cel inwestycyjny pod wynajem – sąsiedztwo Sanktuarium na Jasnej Górze gwarantuje ruch turystyczny przez cały rok.
Inwestycja zlokalizowana jest w oddaleniu około 1 kilometra od terenów rekreacyjnych Parków im. Stanisława Staszica oraz Parków 3 Maja zwanych potocznie parkami podjasnogórskimi. Odległość od Klasztoru Jasnogórskiego wynosi także około 1 kilometra. Odległość od dworca Stradom o tylko 300 metrów.

W odległości około 2,5 km od realizowanych apartamentów znajdują się tereny rekreacyjne Parku Wypoczynkowego Lisiniec.

Ścisłe centrum turystyczne oraz kulturalne Częstochowy Aleje Najświętszej Maryi Panny znajdują się w odległości 1,5 km czyli tylko około 3 minuty jazdy samochodem.

Realizowane apartamenty zlokalizowane będą w budynku 3 kondygnacyjnym. Dla mieszkańców na parterze dostępne będą ogródki do wyłącznego korzystania, a dla mieszkańców I i II kondygnacji będą dostępne przestronne tarasy. W budynku będą dwie windy.

Miejsca parkingowe będą dostępne zarówno na zewnątrz budynku jak i w garażu podziemnym. Oferujemy także komórki lokatorskie za dodatkową opłatą.
Koszt miejsca naziemnego to 18 000 zł.

Koszt miejsca postojowego w hali garażowej to 42 000 zł.